top of page

"Na przygotowanie dwugodzinnego przemówienie potrzebuję 10 minut, ale na przygotowanie dziesięciominutowego przemówienie potrzebuję 2 godzin. "

WINSTON CHURCHILL

Corpo Leader

 

Grono trenerów Corpo Leader stanowią dziennikarze i prezenterzy telewizyjni, aktorzy, byli politycy, eksperci branży eventowej i najlepsi social media menadżerowie w Polsce. Zespół dyskrecjonalnie uzupełniają logopedzi i styliści. Oferta szkoleń Corpo Leader obejmuje spotkania poświęcone strategii zarządzania wizerunkiem w mediach społecznościowych (Facebook), warsztaty w studio telewizyjnym (ReTV) i zajęcia oswajające wystąpienia publiczne. Szkolenie pomoże Ci poznać tajemnice sztuki komunikacji niewerbalnej w realnym i wirtualnym świecie. Pierwszy raz wszystko na czym Ci zależy masz na wyciągnięcie ręki. 

Zacznij komunikować się z odbiorcami w sposób świadomy. Pozwól praktykom, dla których publiczne i medialne wystąpienia oraz pozycjonowanie firm w mediach społecznościowych są codziennym elementem pracy ujarzmić Twoją tremę, opanować gesty i słowa. Wykorzystaj swoje naturalne, mocne strony. Pamiętaj, że na odbiór komunikatu wpływają w głównej mierze sygnały niewerbalne. 

"Szkolenie Grupy Doradczo - Szkoleniowej Corpo Leader pomoże Ci zrozumieć i wysyłać sygnały niewerbalne. Ostudzi negatywne emocje towarzyszące wystąpieniom publicznym i medialnym. Pomoże Ci odświeżyć swój wizerunek w sieci. Po szkoleniu wykształcisz u siebie podstawowe umiejętności w zakresie intencjonalnego budowania przekazu. Praktykę kilkunastu lat doświadczeń naszych ekspertów dostaniesz na tacy.

Mariusz Korpoliński

Zadzwoń, umów się na spotkanie, sprawdź terminy najbliższych szkoleń. 

Zapraszamy do współpracy - Mariusz Korpoliński & Corpo Leader Team.

biuro@corpoleader.pl

+48 606 439 459

Szkolenie indywidualne

 

Dopasowane do Twoich potrzeb. Minimum 8 godzin pracy warsztatowej z mikrofonem bezprzewodowym i nagłownym, mównicą, statywem, w pozycji stojącej i siedzącej. Zajęcia prowadzone są w profesjonalnie wyposażonym studio telewizyjnym w Olsztynie lub i klienta. Dodatkowo otrzymujesz bezpłatne konsultacje ze stylistką z zakresu dres code. 

Szkolenie zbiorowe

 

Prelekcja poświęcona wystąpieniom publicznym w cyklu prelekcji na szkoleniu firmowym. Adresowana do przedstawicieli handlowych, menadżerów i doradców klienta. Oferta obejmuje szkolenie z zakresu komunikacji niewerbalnej, część warsztatową i case study. Zajęciom towarzyszy wspólna analiza wystąpień poszczególnych uczestników zajęć.

Strategia wizerunkowa 

Kompleksowe usługi w zakresie doradztwa zarządzania wizerunkiem firmy. Współpraca z liderami kreacji marki w social mediach, pełne szkolenie z wystąpień publicznych. Konsultacje ze stylistką z zakresu dres code i logopedą. Codzienne wsparcie online ekspertów od wizerunku. Na życzenie Partnera zarządzanie marką w social mediach.

bottom of page