top of page
Wyczuj niewerbalny język komunikacji. Świadomie zarządzaj emocjami na scenie i przed kamerą Pokaż siebie w social mediach! 
Corpo Leader oferuje szkolenia indywidualne i grupowe z wystąpień medialnych i publicznych oraz z zarządzania wizerunkiem marki w social mediach. Poznaj naszych trenerów - wieloletnich praktyków.
Jak Cię widzą, tak Cię szkolą! 
#wizjewizerunku

Grono trenerów Corpo Leader stanowią dziennikarze i prezenterzy telewizyjni, aktorzy, byli politycy, eksperci branży eventowej i najlepsi social media menadżerowie w Polsce. Zespół dyskrecjonalnie uzupełniają logopedzi i styliści. Oferta szkoleń Corpo Leader obejmuje spotkania poświęcone strategii zarządzania wizerunkiem w mediach społecznościowych, warsztaty w studio telewizyjnym i zajęcia oswajające wystąpienia publiczne. Szkolenie pomoże Ci poznać tajemnice sztuki komunikacji niewerbalnej w realnym i wirtualnym świecie. Pierwszy raz wszystko na czym Ci zależy masz na wyciągnięcie ręki. 

Zacznij komunikować się z odbiorcami w sposób świadomy. Pozwól praktykom, dla których publiczne i medialne wystąpienia oraz pozycjonowanie firm w mediach społecznościowych są codziennym elementem pracy ujarzmić Twoją tremę, opanować gesty i słowa. Wykorzystaj swoje naturalne, mocne strony. Pamiętaj, że na odbiór komunikatu wpływają w głównej mierze sygnały niewerbalne.

 

Z naszej oferty korzystają menadżerowie, handlowcy, rzecznicy prasowi, kandydaci w wyborach różnego szczebla, członkowie zarządów korporacji i ambasadorzy marek. Szkolenia odbywają się w całej Polsce, mają charakter grupowy i indywidualny.

Dekalog wystąpień publicznych
1. Bądź sobą. Nie będziesz miał konkurencji.
 
2. Odwołuj się do własnych doświadczeń.
 
3. Nie zapomnij o emocjach. Wzbudzaj i studź je kiedy trzeba.
 
4. Naucz się pracować z mikrofonem i projektorem. To tylko proste narzędzia.
 
5. Spróbuj obrazować liczby i dane. 
 
6. Świadomie używaj gestów.
 
7. Pamiętaj o meritum Twojego wystąpienia.
 
8. Ćwicz, mów do siebie w myślach.
 
9. Angażuj rozmówców. Zadawaj pytania. 
 
10. Nie panikuj. Opanuj tremę.
Szkolenie indywidualne

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb. Minimum 8 godzin, podczas których zostaną omówione główne zasady komunikacji niewerbalnej. Zajęcia obejmują pracę przed kamerą, z mikrofonem, mównicą, statywem, w pozycji stojącej i siedzącej. Wykłady prowadzone są w profesjonalnym studio telewizyjnym lub w miejscu wskazanym przez klienta. Szkolenie obejmuje dodatkowo bezpłatne konsultacje z zakresu dres code i spotkanie z logopedą. 

Szkolenie grupowe
  
Szkolenie poświęcone wystąpieniom publicznym w cyklu prelekcji ekspertów na całodniowym szkoleniu firmowym. Adresowane do handlowców, menadżerów i doradców klienta. Oferta obejmuje wykład z zakresu komunikacji niewerbalnej, część warsztatową i case study. Prelekcji towarzyszy analiza wystąpień osób publicznych. Oferta ma charakter jednostkowy i zawsze dostosowywana jest indywidualnie do specyfiki działalności i oczekiwań klienta.
Strategia wizerunkowa

Kompleksowe doradztwo w zakresie zarządzania wizerunkiem partnera w social mediach, w relacjach bezpośrednich z partnerami biznesowymi i dziennikarzami. Stała współpraca z liderami kreacji i grafikami. Pozycjonowanie marki przy wsparciu sieciowych trendsetterów. Konsultacje ze stylistką z zakresu dres code i logopedą. Codzienna opieka ekspertów on-line. Audyt dotychczasowej strategii wizerunkowej partnera. Szkolenie i doradztwo.

UMIEJĘTNOŚĆ WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH.

Poznaj Mariusza. Jest aktorem, dziennikarzem i zawodowym konferansjerem. Zrealizował ponad 1000 eventów. Stworzył program nauczania pracy z mikrofonem i prowadził zajęcia w szkole teatralnej.  

 

Krępują Cię wystąpienia publiczne? Nowy program szkoleniowy CORPO LEADER pozwoli Ci zapomnieć o stresie na scenie i wzmocni w Tobie potencjał mówcy.

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY PRZED KAMERĄ.

Poznaj Macieja. Przez wiele lat pracował w Telewizji Polskiej. Dziś z gronem kilku fantastycznych osób tworzy nową telewizję na Warmii i Mazurach - ReTV. 

 

Krępują Cię wystąpienia medialne przed kamerą? Nowy program szkoleniowy CORPO LEADER pomoże Ci opanować ciało i emocje. Pracujemy dyskretnie, w profesjonalnym studio telewizyjnym lub w Twojej Firmie!

Dołącz do nas
Twoje wystąpienie publiczne powinno zapisać się w pamięci odbiorców!
Kontakt

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page