top of page

Korpoliński 

 

Mariusz Korpoliński - CORPO LEADER CEO. Trener wystąpień publicznych. KONFERANSJER. Ekspert w branży eventowej – ponad 1000 zrealizowanych eventów. DZIENNIKARZ. Ponad 20 lat pracy w mediach. Przez 6 lat współpracownik Telewizji Polskiej. Autor programu "Pora Korpola" w ReTV. Były głos Polskiego Radia, Radia Puls i Wa-Ma. AKTOR. Przez 4 sezony związany z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie. Twórca i wykładowca programu nauczania w szkole teatralnej „Praca aktora z mikrofonem“. KOMENTATOR sportowy, certyfikowany spiker stadionowy. RADNY Rady Miasta Olsztyna poprzedniej kadencji. 

- Mikrofon jest moim codziennym narzędziem pracy, a wystąpienia publiczne to dla mnie chleb powszedni. Powołałem do życia Grupę Doradczo-Szkoleniową CORPO LEADER, aby razem z przyjaciółmi pomóc Tobie sprawnie komunikować się z odbiorcami. Zapraszam do współpracy handlowców, menadżerów, rzeczników, polityków... 

DZIENNIKARZ

Radio. Telewizja. 

 

W 1993 roku rozpocząłem pracę w radio. Przez kolejnych 12 lat byłem dziennikarzem i prezenterem Płockiego Radia Puls, Radia Wa-Ma i Polskiego Radia Olsztyn. W 2006 roku związałem się z TVP w Olsztynie. Przez 4 lata prowadziłem Informacje Kulturalne. W lutym tego roku zacząłem współpracę z ReTV - nową telewizją na Warmii i Mazurach.

Telewizja Polska.

Polskie Radio.

Radio Wa-Ma.

AKTOR

Teatr. Film. Dubbing. 

Pracowałem m.in. z Hanuszkiewiczem, Kawalerowiczem, Kijowskim i Wereśniakiem. W 2001 roku ukończyłem Studium Aktorskie w Olsztynie. Byłem aktorem Teatru im. S. Jaracza, managerem Sceny Margines i wykładowcą w Studium Aktorskim. Gościnnie grałem w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Zagrałem w kilkunastu filmach.

Teatr im. S. Jaracza, Olsztyn

Teatr im. W. Bogusławskiego, Kalisz 

Filmy i seriale telewizyjne.

WYKŁADOWCA

Studium Aktorskie im. A Sewruka w Olsztynie.

Przez 3 lata uczyłem studentów Studium Aktorskiego w Olsztynie przedmiotu "Praca aktora z mikrofonem". Autorski program nauczania był pionierskim w historii polskich szkół artystycznych. 

Studium Aktorskie im.

A. Sewruka w Olsztynie.

Praca aktora z mikrofonem.

WYKŁADOWCA

Studium Aktorskie im. A Sewruka w Olsztynie.

Przez 3 lata uczyłem studentów Studium Aktorskiego w Olsztynie przedmiotu "Praca aktora z mikrofonem". Autorski program nauczania był pionierskim w historii polskich szkół artystycznych.

Studium Aktorskie im.

A. Sewruka w Olsztynie.

Praca aktora z mikrofonem.

KONFERANSJER

Eventy firmowe, imprezy masowe.

Zrealizowałem z powodzeniem ponad 1000 eventów. Pracuję w branży eventowej od 20 lat. Chcę podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy z mikrofonem. Pomogę Ci opanować stres towarzyszący wystąpieniom publicznym. 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszam na www.konferansjer.net 

Konferencje. Szkolenia. Gale. Imprezy masowe. Prelekcje. Kongresy. Zawody sportowe.

RADNY RADY MIASTA

Urząd Miasta Olsztyna.

Byłem radnym miejskim poprzedniej kadencji. Zrezygnowałem z reelekcji i dobrowolnie rozstałem się z magistratem. W czasie mojej działalności w samorządzie zdobyłem cenną wiedzę i doświadczenie. Dziś chętnie pomogę politykom w pracy z dziennikarzami i wyborcami. Znam obie strony medalu.

Rada Miasta Olsztyna

bottom of page