Poznaj trenerów

CORPO LEADER.

 

Praktycy, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą zdobywaną przez lata. Aktorzy, dziennikarze, konferansjerzy a nawet byli politycy. Eksperci od wizerunku w sieci i mówcy motywacyjni. Ich codziennym narzędziem pracy jest mikrofon, a wystąpienia publiczne to dla nich chleb powszedni. To oni wyeliminują u Ciebie drżenie kolan i potliwość dłoni. Pomogą Ci budować intencjonalny przekaz. Dzięki nim zaczniesz nowy etap w rozwoju swojej kariery. Zapraszamy do współpracy handlowców, menadżerów, rzeczników, polityków...

MARIUSZ KORPOLIŃSKI

Wystąpienia publiczne.

 

Ekspert w branży eventowej – ponad 1000 zrealizowanych eventów. Dziennikarz - ponad 20 lat pracy w mediach. Były współpracownik Telewizji Polskiej i głos Polskiego Radia i Radia Wa-Ma. Aktor przez 4 sezony związany z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie. Twórca i wykładowca programu nauczania w szkole teatralnej „Praca aktora z mikrofonem“. Certyfikowany spiker stadionowy. Radny Rady Miasta Olsztyna poprzedniej kadencji. 

Telewizja Polska.

Polskie Radio.

Radio Wa-Ma.

Telewizja ReTV.

Film. Teatr. Event.

MACIEJ WRÓBEL
Praca przed kamerą.

Dziennikarz i prezenter telewizyjny. Po dobrowolnym odejściu z TVP powołał do życia nowe medium na Warmii i Mazurach - Telewizję Regionalną ReTV. Widzowie pamiętają Wróbla z relacji w TVP Olsztyn i „Wiadomości” TVP1. Prezenter programów informacyjnych, publicystycznych i społecznych. Prowadził magazyn turystyczny „Okno na Polskę” oraz program „To jest temat” w TVP Info i „Polska non stop” w TVP1. 

Telewizja Polska.

Telewizja ReTV.

MKKM Production.

PAWEŁ BURCZYK

Aplauz na życzenie. 

Aktor, reżyser i pedagog. Wykładowca akademicki z 25-letnim doświadczeniem. Wykładał m.in. w Akademii Teatralnej w Warszawie, Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich, Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia na Wydziale Aktorskim, w Akademii Leona Koźmińskiego współtworzył Kozminski Advanced Management Program - elitarny program dla managerów wyższego stopnia. 

Akademia Teatralna.

Kozminski Advanced

Management Program.

Film. Teatr. Telewizja.

RAHIM BLAK

Social media. 

Niekwestionowany autorytet i lider na rynku szkoleniowym w Polsce. CEO click community - agencji social media  oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie i ze sprzedaży na WSEI w Krakowie.

Facebook. Instagram. Twitter.

Social networking. 

Marka osobista.

BEATA BUBLEWICZ

Zarządzanie zmianą. 

Posłanka V, VI i VII kadencji Sejmu RP. Społeczny Koordynator Krajowej Dekady BRD. Prezes Fundacji im. Mariana Bublewicza. Pierwsza kobieta w Polsce na stanowisku zastępcy przewodniczącego Komisji Spraw Wewnętrznych. Powołała do życia Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Autorka książki "6 bieg. Wspomnienia o mistrzu rajdowym Marianie Bublewiczu”

Sejm RP.

Fundacja im. Bublewicza.

Ekspertka Public Relation.

ROBERT MOSKWA

Odpowiedzialny biznes. 

Gwiazda serialu "M jak Miłość"? Też, ale przede wszystkim ekspert i dyrektor regionalny w Votum SA - największej kancelarii odszkodowawczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Trener biznesu w obszarach komunikacji międzyludzkiej, wpływów i perswazji w procesie  sprzedaży, mistrz motywacji i auto-motywacji. Doradca wielu korporacji i przedsiębiorców. Strateg i taktyk w sytuacjach kryzysowych. Zafascynowany światem neurolingwistyki. 

NLP Master Practitioner.

PWST Wrocław.

SWPS Warszawa.

MACIEJ MARTOWICZ

Sales Marketing. 

Sales and Marketing Director, Interim Manager, Business Coach, trener. Twórca wielu skutecznych strategii marketingu i sprzedaży, ekspert w obszarze budowania silnych marek i skutecznych, wygrywających przedsiębiorstw i organizacji. Przez ponad 25 lat kariery zawodowej pracował na wysokich stanowiskach menadżerskich i w zarządach korporacji odpowiadając za obszar marketingu i sprzedaży.

Obsługa klienta.

Social Media.

Strategia korporacyjna. 

AGATA BAŁDYGA

Dress code.

Osobista stylistka. Właścicielka marki Doradca Stylu. Pomaga kobietom i mężczyznom odnaleźć sposób na ubieranie się, zgodny z ich stylem życia. Bliska jest jej praca z rozmaitymi sylwetkami i różnymi typami urody. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu mody i stylu. Jest magistrem psychologii, co pomaga jej uważnie słuchać i trafnie interpretować potrzeby partnerów. Odpowiada za stylizacje sesji zdjęciowych wielu magazynów i marek modowych.

Dress code.

Corpo Fashion.

New look. 

MAŁGORZATA KONCZANIN

Logopedia. 

Nauczyciel akademicki. Specjalista w NSZOZ Centrum Medycznym Zaniewska oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie. Założyciel i administrator fanpage Polskiego Związku Logopedów. Specjalizuje się w terapii zaburzeń głosu oraz dysfunkcji oddechowej i połykowej u osób zaburzonych neurologicznie. Jest trenerką warsztatów logopedycznych, pracuje z dziennikarzami, politykami oraz osobami,

które pragną oswoić lęk przed publicznymi wystąpieniami.

Dykcja.

Impostacja.

Emisja głosu.

Zaburzenia mowy.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now