top of page

Poznaj trenerów

CORPO LEADER.

 

Praktycy, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą zdobywaną przez lata. Aktorzy, dziennikarze, konferansjerzy a nawet byli politycy. Eksperci od wizerunku w sieci i mówcy motywacyjni. Ich codziennym narzędziem pracy jest mikrofon, a wystąpienia publiczne to dla nich chleb powszedni. To oni wyeliminują u Ciebie drżenie kolan i potliwość dłoni. Pomogą Ci budować intencjonalny przekaz. Dzięki nim zaczniesz nowy etap w rozwoju swojej kariery. Zapraszamy do współpracy handlowców, menadżerów, rzeczników, polityków...

MARIUSZ KORPOLIŃSKI

Wystąpienia publiczne.

 

Ekspert w branży eventowej – ponad 1000 zrealizowanych eventów. Dziennikarz - ponad 20 lat pracy w mediach. Były współpracownik Telewizji Polskiej i głos Polskiego Radia i Radia Wa-Ma. Aktor przez 4 sezony związany z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie. Twórca i wykładowca programu nauczania w szkole teatralnej „Praca aktora z mikrofonem“. Certyfikowany spiker stadionowy. Radny Rady Miasta Olsztyna poprzedniej kadencji. 

Telewizja Polska.

Polskie Radio.

Radio Wa-Ma.

Telewizja ReTV.

Film. Teatr. Event.

MACIEJ WRÓBEL
Praca przed kamerą.

Dziennikarz i prezenter telewizyjny. Po dobrowolnym odejściu z TVP powołał do życia nowe medium na Warmii i Mazurach - Telewizję Regionalną ReTV. Widzowie pamiętają Wróbla z relacji w TVP Olsztyn i „Wiadomości” TVP1. Prezenter programów informacyjnych, publicystycznych i społecznych. Prowadził magazyn turystyczny „Okno na Polskę” oraz program „To jest temat” w TVP Info i „Polska non stop” w TVP1. 

Telewizja Polska.

Telewizja ReTV.

MKKM Production.

PAWEŁ BURCZYK

Aplauz na życzenie. 

Aktor, reżyser i pedagog. Wykładowca akademicki z 25-letnim doświadczeniem. Wykładał m.in. w Akademii Teatralnej w Warszawie, Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich, Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia na Wydziale Aktorskim, w Akademii Leona Koźmińskiego współtworzył Kozminski Advanced Management Program - elitarny program dla managerów wyższego stopnia. 

Akademia Teatralna.

Kozminski Advanced

Management Program.

Film. Teatr. Telewizja.

RAHIM BLAK

Social media. 

Niekwestionowany autorytet i lider na rynku szkoleniowym w Polsce. CEO click community - agencji social media  oraz CMO i współzałożyciel systemu edrone - pierwszego eCRM dla e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie i ze sprzedaży na WSEI w Krakowie.

Facebook. Instagram. Twitter.

Social networking. 

Marka osobista.

BEATA BUBLEWICZ

Zarządzanie zmianą. 

Posłanka V, VI i VII kadencji Sejmu RP. Społeczny Koordynator Krajowej Dekady BRD. Prezes Fundacji im. Mariana Bublewicza. Pierwsza kobieta w Polsce na stanowisku zastępcy przewodniczącego Komisji Spraw Wewnętrznych. Powołała do życia Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Autorka książki "6 bieg. Wspomnienia o mistrzu rajdowym Marianie Bublewiczu”

Sejm RP.

Fundacja im. Bublewicza.

Ekspertka Public Relation.

ROBERT MOSKWA

Odpowiedzialny biznes. 

Gwiazda serialu "M jak Miłość"? Też, ale przede wszystkim ekspert i dyrektor regionalny w Votum SA - największej kancelarii odszkodowawczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Trener biznesu w obszarach komunikacji międzyludzkiej, wpływów i perswazji w procesie  sprzedaży, mistrz motywacji i auto-motywacji. Doradca wielu korporacji i przedsiębiorców. Strateg i taktyk w sytuacjach kryzysowych. Zafascynowany światem neurolingwistyki. 

NLP Master Practitioner.

PWST Wrocław.

SWPS Warszawa.

MACIEJ MARTOWICZ

Sales Marketing. 

Sales and Marketing Director, Interim Manager, Business Coach, trener. Twórca wielu skutecznych strategii marketingu i sprzedaży, ekspert w obszarze budowania silnych marek i skutecznych, wygrywających przedsiębiorstw i organizacji. Przez ponad 25 lat kariery zawodowej pracował na wysokich stanowiskach menadżerskich i w zarządach korporacji odpowiadając za obszar marketingu i sprzedaży.

Obsługa klienta.

Social Media.

Strategia korporacyjna. 

AGATA BAŁDYGA

Dress code.

Osobista stylistka. Właścicielka marki Doradca Stylu. Pomaga kobietom i mężczyznom odnaleźć sposób na ubieranie się, zgodny z ich stylem życia. Bliska jest jej praca z rozmaitymi sylwetkami i różnymi typami urody. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu mody i stylu. Jest magistrem psychologii, co pomaga jej uważnie słuchać i trafnie interpretować potrzeby partnerów. Odpowiada za stylizacje sesji zdjęciowych wielu magazynów i marek modowych.

Dress code.

Corpo Fashion.

New look. 

MAŁGORZATA KONCZANIN

Logopedia. 

Nauczyciel akademicki. Specjalista w NSZOZ Centrum Medycznym Zaniewska oraz w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie. Założyciel i administrator fanpage Polskiego Związku Logopedów. Specjalizuje się w terapii zaburzeń głosu oraz dysfunkcji oddechowej i połykowej u osób zaburzonych neurologicznie. Jest trenerką warsztatów logopedycznych, pracuje z dziennikarzami, politykami oraz osobami,

które pragną oswoić lęk przed publicznymi wystąpieniami.

Dykcja.

Impostacja.

Emisja głosu.

Zaburzenia mowy.

bottom of page